Ogłoszenia-13.11.2022r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 listopada 2022r.

1.  Dziś trzydziesta trzecia niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego - obchodzimy w całym kościele  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą i ofiarami składanymi do puszek wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary.

2. W sobotę 19 listopada zakończenie rekolekcji Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi – rozpoczęcie adoracją o godz. 9.30, zakończenie Mszą św. o godz. 11.00.

3. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
w niedzielę 20 listopada po Mszy św. o godz. 9.30.

4. Schole dziecięcą prosimy o przyniesienie strojów scholanek (peleryn), które na czas remontu świątyni były zabrane do domów.

5. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu i przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców domów prywatnych z ul. Sienkiewicza, Królowej Jadwigi, Guzala, Liliowej
i Żurawiej.

6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

7. W tym tygodniu zostało na kościele uruchomione ogrzewanie podłogowe z pomp ciepła, wchodzimy w etap powolnego wygrzewania posadzki. W kolejnym etapie zostanie puszczone ciepło na grzejniki. Dlatego też prosimy o zamykanie drzwi kościoła.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy wrażliwości na Boże natchnienia, odwagi w dawaniu świadectwa wiary w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.