Ogłoszenia-04.09.2022

XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.
  2. Jutro o godz. 19.00 zapraszamy do dolnego kościoła na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. Należących do Oazy Rodzin oraz nowe małżeństwa, które pragną włączyć się do tej wspólnoty zapraszamy na powakacyjne spotkanie, które rozpocznie się Mszą św. w sobotę 10 września o godz. 18.00. Po Mszy św. na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne. Zapraszamy też tych małżonków, którzy chcieliby zapoznać się z działalnością tej grupy.
  4. Rozpoczął się nowy rok szkolny i formacyjny. Zapraszamy do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot:

Kandydatów na ministrantów i ministrantów młodszych zapraszamy w sobotę na godz. 9.00

Spotkania ministrantów starszych w sobotę o godz. 10.00

Oaza młodsza kl. IV-VI zapraszamy na spotkania w każdy piątek na godz. 16.00

Oaza starsza kl. VII-VIII piątek godz. 19.00

Młodzież po I i II stopniu oazy zapraszamy w czwartek na godz. 19.00

Legion Maryi – wtorek godz. 16.30

Ruch Rodzin Nazaretańskich – wtorek godz. 18.30

Schola starsza –sobota godz. 18.30

Katolicki Klub AA – czwartek godz. 19.00

1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy – wyjazd w najbliższą sobotę o godz. 5.00. Są jeszcze wolne miejsca.
  2. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Stoczka Warmińskiego, Świętej Lipki w dn. 30.09-1.10, koszt 300zł. Nocleg w Stoczku Warmińskim – zapisy w kancelarii.
  3. Dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę i pomoc w sprzątaniu. W piątek od godz. 19.00 prosimy o pomoc w pracach porządkowych by po tygodniu prac remontowych przygotować świątynię na niedzielę.
  4. Dziś po każdej Mszy Świętej, przed Kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek, na rehabilitację pani Marzeny, naszej parafianki, która cierpi na kurczowe porażenie cztero–kończynowe oraz zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. Pani Marzena obecnie przebywa w ośrodku rehabilitacji neurologicznej w Otwocku gdzie miesięczny pobyt leczenia wynosi 24.000 zł. Za okazane serce składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.
  6. W najbliższą niedzielę na mszy św. o godz. 12.15 będziemy modlili się
    za ks. Jacka z racji imienin
    . Już dziś życzymy obfitości Bożych darów. Również wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice składamy najlepsze życzenia -niech Bóg otacza was swoją opieką.