Ojczyznę wolną pobłogosław Panie!

Kategoria: Aktualności

zdjecie     W najbliższą sobotę 10 listopada w naszej parafii rozpoczniemy uroczyste dziękczynienie Bogu za dar odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 18.00 zapraszamy wszystkich do modlitewnego czuwania, które potrwa do godz. 21.00. Natomiast 11 listopada, jako wspólnota parafialna Eucharystią w intencji Ojczyzny o godz. 12.15 będziemy uwielbiać Boga za dar wolności i prosić o mądrość w Jego przyjmowaniu. Również w naszym mieście na ten dzień przewidziany jest Festiwal Patriotyczny na Placu Konstytucji 3-go Maja. Natomiast nasze parafialne świętowanie zakończymy koncertem patriotycznym Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w naszym kościele 18 listopada o godz. 18.00. Wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania 100 rocznicy odzyskania niepodległości i gorliwej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny!!!